עדי צילה ומעין

מי אנחנו
עדי לביא - ילידת שיקגו שחילקה את ילדותה בין ארה"ב לירושלים. מילדות התעניינה בצילום סטילס ולמדה צילום בניו-יורק באוניברסיטת קולומביה ו School of Visual Arts.
עבודת הגמר שלה Camp Sundown הוצגה בתערוכות ופורסמה במגזינים רבים ברחבי העולם. 

 
בשנת 2012 יצא הסרט התיעודי Sun Kissed שביימה והפיקה ביחד עם מיה שטרק ואשר הוקרן בערוץ הטלוויזיה האמריקאי PBS ובפסטיבלים רבים ברחבי העולם.
 
ב- 2014 כעבור שהות של 12 שנה בניו-יורק חזרה עם צילה לישראל והחלה לימודי תואר שני בבית הספר לקולנוע של אוניברסיטת תל אביב וכן יזמה את פסטיבל Steamer לקולנוע ומדיה דיגיטלית.

כיום עדי עובדת על הסרט התיעודי "היה היה פה ים" המספר את סיפור גסיסתו של ים המלח בטכנולוגיית מציאות מדומה (VR) וכמו כן מפתחת פרויקטים ויוזמות שונות בתחום הקולנוע והמדיה הדיגיטלית.


 
צילה לוי - ילידת באר שבע, סיימה לימודי קולנוע במגמת תסריטאות באוניברסיטת תל אביב, עבדה כתחקירנית בטלויזיה החינוכית וכמנהלת הפקה בהפקות קולנוע ותאטרון שונות.

ההפקה בה היא גאה ביותר אותה ניהלה היא "מאגר העדויות של הקולנוע הישראלי"- פרויקט תיעודי רחב יריעה המגולל את סיפורו של הקולנוע הישראלי דרך ראיונות עומק עם אנשי קולנוע.

 
בשנת 2011 הצטרפה לעדי ועברה לגור עמה בניו-יורק, עם חזרתן לארץ החלה לעבוד באיגוד התסריטאים ונהנית מהעבודה בלב ליבה של תעשיית הקולנוע והטלוויזיה בישראל. ממשיכה כתמיד באהבתה הגדולה, כתיבת פרוזה ותסריטים. 

אחרי שמיצו את התפוח הגדול (ניו-יורק) ואת התפוח הקטן (תל-אביב), חיפשו עדי וצילה לגור בכפר באווירה קהילתית ויוצרת, וכפר הקולנוע בברור-חיל התברר בדיוק ככזה. הן מאושרות לחיות בו, ליצור ולגדל בו את בנן מעין.
עדי צילה ומעין
צרו קשר
איפה תמצאו אותנו
שלחו לנו מייל

קיבוץ ברור חיל 
ד.נ חוף אשקלון

kfar.kolnoa.darom@gmail.com


 

חפשו אותנו בפייסבוק
  • Facebook Clean